ראשי מידע למבקר English
מוזיאוני רמת גן לוח אירועים וכרטיסים
מחלקת חינוך והדרכה

חוגי מבוגרים תשפ"ה

ציור אקספרסיבי למבוגרים

בהנחיית האמן הרב-תחומי אסף רהט

ימי ראשון בין השעות 19:30 - 22:00
מועד פתיחה: 08/09/24

בחוג נעסוק בחיבור בין התבוננות פנימית רגשית וביטויה באמצעות ציור החוצה, בהשקרת מקורות ויזואליים. נלמד לעשות זאת באמצעות צבעים, חומריות, קומפוזיציה ואמצעים ציוריים נוספים שונים ומגוונים.
ציור למבוגרים, רמת מתחילים 

בהנחיית דור בר שלמה 

ימי שני, בין השעות 19:30 - 22:00
מועד פתיחה: 09/09/24

הזמנה למי שתמיד חלמו לצייר. מזמינים אתכם לתהליך שראשיתו ברעיון וסופו בישום ציור על מצעים משתנים. במסגרת הקורס תכירו טכניקות רישום וציור בעפרונות, פחם, גירים, צבעי אקריליק, צבעי מים, ודיו. החוג מפתח את מיומנות הרישום, דרכי ההתבוננות, ואת השפה הציורית. המשתתפים ירכשו ויחזקו טכניקות של רישום וציור טבע דומם, נופים, דיוקן ומופשט. נעבוד גם בהשראת ציירים ויצירות נבחרות מתוך תולדות האמנות וחיבורם לתכנים אישיים. 


ציור למבוגרים, רמת ביניים 

בהנחיית הציירת עדי גרף

ימי שלישי, בין השעות 19:30 - 22:00
מועד פתיחה: 03/09/24

מתאים למי שכבר רכשו את הבסיס לרישום וציור ומעוניינים במסגרת לימוד מקצועית. נתמקד ברישום ע"פ שיטה מובנית של ציור רב שכבתי. נשפר ונרחיב את היכולת הטכנית דרך תרגול קומפוזיציה ופרספקטיבה. נרחיב את הציור פיגורטיבי עד להפשטתו, נרשום מודל ונבין אנטומיה. נתרגל את כל זאת בצבעי פסטל, גיר, פחם, אקריליק, וצבעי מים.

                           


ציור למבוגרים, רמת מתקדמים 

בהנחיית הצייר קובי אסף


ההרשמה לחוג זה הסתיימה

ימי רביעי, בין השעות 19:30 - 22:00
מועד פתיחה: 04/09/24

מתאים למי שעבורו הציור הוא יותר מרק תחביב ומחפש מסגרת לפעול בה אחת לשבוע. מתאים גם לאמנים הנמצאים בתחילת דרכם האמנותית, ומציגים בתערוכות. החוג מציע תהליך למידה חוויתי, המשלב בין שדרוג יסודות הציור ופיתוח חשיבה אישית, וכולל הדרכה מקצועית המפתחת את כושר הביטוי האמנותי והשפה האמנותית האישית. נעבוד בציור מהתבוננות בטבע דומם, מודל, וגם דרך חומרים נגישים מהמדיה וחומרים אישיים.

                           


פרטים נוספים

בטלפון: 03-7508066

מייל לפרטים

נשמח לתת מידע נוסף

השאירו פרטים ונחזור אליכם
לוגוטייפ מוזיאון רמת גן לאמנות ישראלית לוגוטייפ מוזיאון רמת גן לאמנות ישראלית