ראשי מידע למבקר English
מוזיאוני רמת גן כרטיסים
אירועים במוזיאון - פנורמה ישראלית

אוצרות תרבות ישראלית - שחף דקל


'אוצרות תרבות ישראלית'

שחף דקל, המייסדת והעורכת של מגזין "אוצרות תרבות" תחשוף בהרצאתה את החזון ואת תהליך הקמתו של  המגזין. המגזין ״אוצרות תרבות״ הוא מגזין מבוסס וידאו, המציג את נקודת מבטם של יוצרי קולנוע על התרבות העכשווית והחברה בישראל. דרך שפה דוקומנטרית המגזין פורש מגוון חוצה מדיומים של יוצרים ויוצרות. במפגש יוקרנו סרטים קצרים שילוו בחשיפת קטעים נדירים מאחורי הקלעים של עולם האמנות והתרבות הישראלי.אוצרות תרבות ישראלית - שחף דקל

פנורמה ישראלית - סדרת הרצאות רב תחומיות בנושא תרבות ואמנות ישראלית

מוזיאון רמת גן לאמנות ישראלית מארח סדרת הרצאות בהשתתפות אמנים, אוצרים, חוקרים, יוצרים ואנשי אקדמיה, העוסקים בתחומים שונים בפעילות האמנותית והתרבותית בישראל, כולל צילום, קולנוע, מחול, אמנות פלסטית ועיצוב, המתמקדים בשאלות מגוונות ועדכניות.

מוזיאון רמת גן לאמנות ישראלית, מתוך התחייבות מרובה לתרבות הישראלית, פועל לקידום שיח סביב נושאים מרכזיים הקשורים לחברה הישראלית. אחת ממטרות המוזיאון היא ליצור פלטפורמה שמאפשרת חיבור בין אמנות מרבי תחומים לבין הקהילה ולמעורבות חברתית. סדרת ההרצאות "פנורמה ישראלית" מעמיקה את היכרותנו עם הפעילות הרב-תרבותית והמגוונת בארץ, במטרה לתת קול עכשווי ולהביא לתחושת היכרות עם מגוון זהויות ותרבויות בישראל.

 

יום שלישי ה- 10/10/23

בשעה 19:00

באודיטוריום המוזיאון

 

מחיר : 30 ש"ח

לרכישת כרטיסים
arrow-rightלוגוטייפ מוזיאון רמת גן לאמנות ישראלית לוגוטייפ מוזיאון רמת גן לאמנות ישראלית